שוחח עם נציג

ביטוח רכב

ביטוח רכב

לא משנה אם יש לך רכב יוקרה או גרוטאה נאמנה שנועדה לסידורים, כל רכב דורש ביטוח. מאחר ורכבים שונים הם בעלי צרכים ביטוחיים שונים, רכישת ביטוח רכב עשויה להיות דבר מורכב. כשהביטוח מותאם במדויק לצרכים שלנו, אנחנו מרוויחים פעמיים – הפוליסה לא מכילה כיסויים מיותרים ולא רלוונטיים ואנו יכולים לחסוך מאות שקלים בשנה ומצד שני, אנו מקבלים כיסוי מדויק לאורח החיים שלנו ויכולים לצאת לדרך בראש שקט ונקי מדאגות. מלול ביטוח ופיננסים תסייע לך להרכיב ביטוח רכב משתלם ומדויק לדרישותיך.

קבלו הצעה לביטוח רכב

מלא את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם עם ההצעה הכי משתלמת עבורכם!

מה משפיע על מחירו של ביטוח רכב?

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוח רכב:

ביטוח חובה

ביטוח החובה הינו מחייב ע”פ חוק. ביטוח החובה נועד לכיסוי נזקי הגוף שיתרחשו במקרה של תאונה לך ולכל הנוסעים ברכבך.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג מכסה נזקי רכוש שנגרמו לרכב שנפגע על ידך אך לא לרכבך.

ביטוח מקיף

מספק כיסוי מלא עבור נזקי רכוש שיגרמו לך ולכל צד שיפגע על ידך בתאונה. בנוסף, הביטוח יכסה נזקים שנגרמו לרכבך עקב חבלה, גניבה ועוד.

גם אם בחרת לרכוש ביטוח מקיף וליהנות מכיסוי מלא, יש לא מעט גורמים שיכולים לסייע לך להפחית את המחיר. גילך, ותק הרישיון שלך, רצף ביטוחי, היעדר תאונות, אמצעי אבטחה ואופי השימוש שלך ברכב הם רק כמה מהגורמים שבאמצעותם ניתן להוזיל ביטוח רכב באופן משמעותי. מלול ביטוח ופיננסים פועלת בתחום ביטוח הרכב במשך שנים רבות. הניסיון הרב שלנו בעולם הביטוח, מאפשר לנו להתאים את הכיסויים במדויק לצרכים שלך וליהנות מפוליסה משתלמת במיוחד. כדי לשמוע על מגוון הפתרונות שלנו לנהגים צעירים, למשפחות ולכל צורך ייחודי אחר, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר כעת.

ביטוח
רכב