שוחח עם נציג

אודות סוכנות ביטוח מלול

כבר מימיה הראשונים, סוכנות הביטוח מלול עסקה בראש ובראשונה במשפחתיות. הסוכנות הוקמה על ידי אבי, יעקב מלול ז”ל בשנת 1974 ומימיה הראשונים התאפיינה במתן שירות אדיב ומגובה בידע מקצועי מעמיק ובהיצע השירותים הרחב והמתקדם. לאורך השנים, הציב אבי את החברה בחוד החנית של החידושים בפתרונות הביטוח וסיפק ללקוחותינו דרכים חדשות להבטיח את עתידם. בשנת 2008, נפטרו הוריי בתאונה מצערת ולי נותרו נעליים גדולות להיכנס אליהן. לקחתי על עצמי את המשימה להמשיך את דרכה של הסוכנות ולנווט אותה אל הצלחות חדשות.

ניסיון רב שנים

כבר מעל ארבעה עשורים שאנו מעניקים ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרי ביטוח וחיסכון. מביטוחים לדירה, לעסק ולרכב ועד לביטוח בריאות, חיים, סיעוד ומגוון מוצרים פנסיוניים. אנו דואגים להתעדכן באופן תדיר אודות המגמות החדשות בעולם הביטוח ולהציע ללקוחותינו כיסויים חדשים, גמישים ונוחים יותר ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיאפשרו להם לחיות ברווחה וליהנות מכל האפשרויות העומדות לרשותם בחוויה נגישה מאי פעם.

פעילות בפריסה ארצית רחבה

אנו מחויבים ללקוחותינו ומעמידים לרשותם ידע מקצועי רב שנים ושירות מקצועי ללא פשרות. כדי לאפשר לך ליהנות מכל היתרונות שבעבודה עמנו מכל נקודה בארץ, אנו זמינים לך עם כל מגוון השירותים שלנו בכל אזור בישראל – מאילת ועד קריית שמונה.

נשמח להכיר גם אותך, ללמוד את צרכיך הייחודיים לעומק ולסייע לך לבנות חבילת ביטוחים מקיפה, רחבה ומותאמת במדויק לצרכים שלך ושל כל בני משפחתך. כדי ללמוד על כל האפשרויות העומדות לרשותך, אנו מזמינים אותך לקרוא באתר על כל שירותי הביטוח שאנו מציעים וליצור עמנו קשר כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשוני. כדי ליהנות מכל היתרונות הללו, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר.

ביטוח
רכב