שוחח עם נציג

ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביטוח נכסים ורכוש הוא עולם שלם. הוא כולל שלל מוצרים – מביטוח דירה ותכולה וביטוח משכנתא ועד לביטוח שיפוצים, מוצרי חשמל ועוד שלל כיסויים. נזקים רבים ועוגמת נפש יכולים להיגרם במקרים של פריצה. על מנת להנות מראש שקט בכל בוקר מחדש, אנו ממליצים לרכוש ביטוח דירה. מלול ביטוח ופיננסים מציעה להעמיד לשירותך את אנשי המקצוע המובילים בתחום ביטוח רכש כדי לספק לך מענה לכל צרה שלא תבוא.

ביטוח ייעודי עבור כל לקוח
בעל עסק המבקש לבטח את החנות על תכולתה, בעל נכס בשכונה שקטה או ביטוח עבור מחשב נייד וטאבלט מנזקי שריפה או גניבה עבור סטודנטית לעיצוב גרפי שגרה בדירה שכורה. לכל לקוח צרכים שונים. לכן, מלול ביטוח ופיננסים תדאג להכיר אותך ואת צרכייך בכדי לתת את המענה המקצועי והמקיף ביותר עבורך.

מה כולל ביטוח דירה?
ביטוח דירה ניתן להרכיב ולכלול בו את הכיסויים הרלוונטיים עבורך. קיימים כיסויים קבועים בפריסה הבסיסית, וכמו כל מוצר ביטוחי בשוק, ניתן להתאים את גובה הכיסוי ולבחור סעיפים נוספים. לפניך רשימה מצומצמת של הכיסויים המוכרים והמומלצים.

קבלו הצעה לביטוח דירה

מלא את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם עם ההצעה הכי משתלמת עבורכם!

ביטוח נזקי מים

רעידת אדמה ונזקי טבע

ביטוח מוצרי חשמל

ביטוח דירה שכורה – יש חיה כזו?

במהלך השנים, דירות שכורות מחליפות הרבה ידיים. החל מסטודנטים מזדמנים ועד משפחות שחותמות על חוזה לכמה שנים.
במקרה בו שוכרים ריהטו השקיעו מכספם וריהטו דירה מא’-ת’ או במקרה של שיפוץ מטבח ושאר שדרוגים קבועים בדירה, כדאי לגבות את עצמך בביטוח מתאים.
מלול ביטוח ופיננסים בעלת ניסיון רב בתחום ביטוח נכסים ותכולה. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם להכרות והצעת מחיר ראשונית.

ביטוח
רכב